مجموعه ایران آرسی كار در سال ۱۳۸۵ در مجموعه تیراندازی ساصد كه در ابتدا دفتر مركزی و فروشگاه و پیست مسابقات را شامل  می شد شروع به فعالیت نمود. با پیمودن مسیر چند ساله و تلاش پرسنل و مدیریت مجموعه محل فعلی و پیست های اختصاصی وشعبه های دیگر سراسر كشور تاسیس گردید . در حال حاضر مجموعه ایران آرسی كار تنها مجموعه آرسی در كشور می باشد كه به طور انحصاری با برند های مطرح دنیا چون  ,OFNA,TRAXXAS,FG,HPI, KYOSHO ,MAVERICK… همكاری می نماید.

ایران آرسی کار

IRANRCCAR

اینک این مجموعه با فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار در رابطه با فروش ماشین های کنترلی و قطعات یدکی آنها با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا اقدام به ارائه خدمات بهتر و سریعتر به شما می نماید

۱۳۸۵

بیش از ۱۴ سال سابقه

+۲,۵۰۰

محصول اصلی

۳۱

فروش در تمام ۳۱ استان ایران

 این مجموعه برگزار كننده مسابقات در كلاس های مختلف همچون ماشین های کنترلی نیترو (سوخت مخصوص) و بنزینی و همچنین ماشین های الکتریک حرفه ای در ایران می باشد.از جمله فعالیت های مهم ایران آرسی کار فروش ماشین های کنترلی حرفه ای و تامین قطعات مورد نیاز مشتریان خود است كه به علت فروش این ماشین های کنترلی حرفه ای و قطعات مرتبط با آنها با قیمت اصلی كمپانی های تامین كننده این مجموعه را به فروشگاهی منحصر به فرد در ایران و حتی خاورمیانه تبدیل نموده .

– ایران آرسی کار